שופינג אונליין

שופינג אונליין זהו אחד התחביבים של הישראלי המצוי. אפילו לא צריך לשבת מול המחשב כדי לרכוש את המוצר שעשה לכם את זה, אתם גולשים לאפליקציה ייעודית כדוגמת איביי או עלי אקספרס, מגיעים אל המוצר ממנו התלהבתם, לוחצים על רכישה והמוצר בדרך אליכם.

אתם עושים זאת באוטובוס בדרך לעבודה, באמצע טיול משפחתי, בימי שבת, בחגים, בכל זמן ובכל מקום!

למעשה שופינג אונליין יכול תוך שנים בודדת לחסל את הקניונים הגדולים ובטח את החנויות הקטנות יותר כשאת הקניות בכל תחומי החיים נבצע היישר דרך המחשב או הסלולר מבלי שנגיע ונחווה את המוצר, אם זה בגד מסויים או ירק כזה או אחר.

כבר היום שופינג אונליין מדיר את רגליהם של רבים רבים וטובים מהחנויות והקניונים. אנשים כיום מעדיפים להגיע אחרי יום עבודה הביתה ולערוך את הקניות מאשר להמשיך ולהתברבר בחוץ אחרי יום עבודה מעייף.

אז נכון שישנם יתרונות רבים לקנייה דרך הרשת אך האם החסרונות הלא מעטים והבולטים מאפילים על היתרונות ואולי כדאי בכל זאת לצאת החוצה אל החנויות והקניונים ולרכוש הכל כשאתם אל מול המוצר?

התשובות חלוקות! יש יגידו שהיתרונות בקנייה ברשת הן גדולות כמו למשל, לא צריך להמשיך את היום שלכם בקניונים אחרי יום עבודה קשה.

המוצרים מגיעים ישירות לבית מבלי שתצטרכו לסחוב אותם.

קנייה ממוקדת ברשת תחסוך לכם כניסה לחנויות נוספות ולבזבוז כספים נוסף.

נשמע שהיתרונות בהחלט הן מעניינות ויש בהם מן ההגיון אך בכל זאת, מהן החסרונות לקנייה אונליין?

החסרונות רבים:

עצם זה שאתם לא מזיזים את הגוף יכול ליצור בעיות בריאותיות.

זמן איכות שאתם יכולים לעשות עם ילדיכם עצם הבילוי המשותף שלכם יחד, דבר שלא קורה כשאתם ממוקדי מטרה מול המחשב או הסמארטפון.

הרשת לא תמיד בטוחה וישנה אפשרות לגניבת כרטיסי האשראי ככל שתפיצו אותו ליותר ויותר אתרי קניות כאלה ואחרות.

לא בטוח שהמוצר שכל כך התלהבתם ממנו באתר הוא באמת מה שתקבלו הביתה.

ועוד סיבות כאלה ואחרות למה כדאי בכל זאת להמשיך ולשמר את הקנייה המסורתית עצם הגיעכם לקניון או לחנות.

לסיכום, גם אם החלטתם כך או אחרת, אתם מוזמנים לנסות את אתר PSALE שנותן לכם את האפשרות לקניות אונליין אך עם זאת מעודד אתכם לעשות זאת במינון נכון ולשלב זאת עם יציאה לפחות אחת לשבוע לקנייה מסורתית בחנויות.

שופינג אונליין