חשיפה שגויה או הדלפה מכוונת? אפל חשפה את האייפון הבא

חשיפה שגויה או הדלפה מכוונת? אפל חשפה את האייפון הבא

האייפון הבא עתיד להיות מוכרז בסתיו הקרוב משמע לקראת סוף חודש ספטמבר כמו בכל שנה ובכל השקה של מוצר חדש מבית אפל אך כבר חודשים רבים צצות שמועות רבות על השינוי הקיצוני שיעשה בעיצוב המכשיר ובחומרה שלו.

מוזר אבל עדיין לא יודעים איך ייקרא האייפון הבא , האם הסדרה ההגיונית תימשך, משמע, אייפון 8 או אולי לציון עשור לצאתו של האייפון הראשון אולי ראשי אפל החליטו שהאייפון הבא ייקרא אייפון 10 או אייפון X שזה המספר 10 ברומית.

שם כזה או אחר לא ממש ישנו את ביצועי המכשיר אלא החומרה החדשה שעתידה להיות הבסיס של האייפון החדש.

עדכון חומרה ששיחררה אפל למכשיר HomePod החדש שלה חשף במקרה, בטעות או שלא שני פיצ'רים חדשים שיוטמעו באייפון החדש.

אחת התוספות החשובות והמעניינות לפי שיחרור החומרה של אפל היא קריאת הפנים שתחליף את המנגנון הביומטרי הקיים. בקוד שנמצא בחומרה החדשה ישנה התייחסות לזיהוי פנים תלת מימדי באמצעות אינפרא אדום.

שינוי נוסף בולט הוא בתחום העיצוב. לפי יודעי דבר, אפל הולכת להעלים לכם את השוליים מהאייפון הבא ועל הדרך היא תעלים גם את כפתור הבית הכל כך מסורתי שמאפיין את דגמי האייפון ולמעשה היה סוג של עקב אכילס שכן לא פעם הרכיב הזה נהרס אצל רבים וטובים.

לפי מה שמסתמן, האייפון הבא, iPHONE 8, iPHONE X או כל שם אחר שהוא יקבל יהיה נקודת המפנה וציון דרך בסדרת האייפונים שהראשון מביניהם יצא והושך לפני 10 שנים בדיוק בשנת 2007.

אז האם לסמסונג ולכל היצרניות הבולטות של הסמארטפונים יש ממה לחשוש? ימים יגידו. בינתיים אנחנו עם אצבע על הדופק, ממתינים ומתרגשים לקראת צאתו של האייפון הבא ומקווים לא להתאכזב.

 

האייפון הבא בכל שם וקונוטציה ימכר באתר  PSALE אז תהיו קשובים, תעקבו אחרי הפייסבוק של האתר, על הדרך תגלו מוצרים שימושיים לכם ותרכשו את הטוב ביותר באתר מספר 1, אתר PSALE.

האייפון הבא - Iphone 8 ?